Święto Polskiej Niezapominajki 2016

Śmieją się cichutko
    I szepcą mi skromnie:
    „Nie zapomnij o mnie”

To już X jubileuszowe obchody Święta Polskiej Niezapominajki w naszej szkole. Było skromnie i niebiesko. Na korytarzach szkolnych pojawili się uczniowie w niebieskich strojach. Były też piękne przebrania. Najładniejsze stroje zostały nagrodzone dyplomami. Dzieci z oddziału przedszkolnego obejrzały film pt. "Fifi Niezapominajka", recytowały wierszyk o niezapominajce. Były też zabawy przy muzyce z niebieskimi balonami i zajęcia plastyczne,  podczas których dzieci malowały niezapominajki. Każdy mógł też wykonać kartę z niezapominajką i podarować ją na pamiątkę. Ogłoszone zostały też z tej okazji konkursy: plastyczny i literacki dla kl. 0 - III.

Wyniki konkursu literackiego.

Wyniki konkursu plastycznego.

Z okazji Dnia Niezapominajki czyli Święta Przyrody dzieci z oddziału przedszkolnego 0 b i uczniowie kl. II a posadzili w ogrodzie szkolnym niezapominajki.

fotorelacja